AUTOR

Kim jestem?

Hej wszystkim!

Mam na imię Mateusz, mam 34 lata i mieszkam w Krakowie. Jestem twórcą i adminem SpaceX Polska (fanpage i grupa na Facebooku, konto na Instagramie oraz niniejsza strona). Uwielbiam astronautykę, dobre seriale, planszówki/karcianki, LEGO, statystykę, grafikę komputerową i memy.

Astronomią i astronautyką interesuję się od dziecka. Obserwacje nocnego nieba, w szczególności satelitów, ISS czy promów kosmicznych nie są mi obce. Zawsze kochałem kosmos, ze wszystkimi jego cudami i tajemnicami. Fascynowałem się podróżami kosmicznymi, w szczególności tymi, które dopiero przed nami. Z niecierpliwością oczekiwałem na kolejne misje STS, deszcze meteorów czy pokaźne flary irydium. Swoją przygodę ze SpaceX zacząłem jednak "dość późno", bo dopiero w roku 2016, po pierwszym udanym lądowaniu Falcona 9 na OCISLY (od tego momentu prowadzę wspomniany wcześniej fanpage).

Jeśli chcesz wesprzeć działanie strony, to możesz dorzucić się do zbiórki na opłacenie jej domeny (klik).

Jeśli uważasz, że praca, którą wykonuję jest wartościowa i chcesz wirtualnie zbić ze mną pionę, to możesz "postawić mi kawę" (klik).

W sprawach dotyczących strony, wszelakich sugestii, zgłoszeń błędów itp. itd., można pisać na adres e-mail: spacexpolska[at]gmail.com lub w wiadomości prywatnej na fanpage'u.